Świąteczne Ogrody Ulricha – magiczna iluminacja

W tym roku (2022) Ogrody Ulricha pierwszy raz otworzyły się i zaprezentowały świąteczną atmosferę. Mieszczą się na Górczewskiej 124 w Warszawie przy Wola Parku. W tym roku motywem przewodnim iluminacji w Ogrodach Ulricha był ananas. Informacje, o tym dlaczego to właśnie była ananas można było przeczytać na miejscu.

Wszystkie instalacje były przepięknie rozświetlone z wykorzystaniem energooszczędnej technologii oświetlenia LED. Bardzo fajne okazało się również to, że organizatorzy zadbali o to, by iluminacja nie tylko wyglądała, ale również była zrobiona z troską o środowisko i z oszczędnością prądu.

Najfajniejszą atrakcją dla naszego dziecka była karuzela napędzana siłą rąk opiekunów dzieciaczków. Było bardzo dużo atrakcji, takich jak: świetlny tunel, ogromne świecące ananasy, przeogromna choinka, świecące kule-bombki, którym można było samemu zmieniać kolory przy pomocy dźwigni dopasowanej kolorystycznie. Można było bujać się na kilku huśtawkach, które były zamontowane w bombkach. Podświetlony budynek ze zmieniającymi się obrazkami oraz projektory rzucające kolorowe, kwiatowe obrazy na ziemię były atrakcją dla oka. Nie zabrakło również podświetlanego tronu czy tańczącej pary. Wszystko tworzyło spójną i harmonijną całość. W powietrzu niósł się dźwięk świątecznej muzyki.

Ogrody Ulricha stworzyły niesamowita atrakcję dla całej rodziny, nie tylko dzieci były zachwycone. Nie zabrakło tam również osób bez dzieci, które wyszły tam pospacerować. Byliśmy kilka razy w zimowych Ogrodach Ulricha i raz było nad wyraz magicznie, bo dodatkowo zaczął prószyć śnieg. Świąteczne ozdoby tworzyły wspaniałą atmosferę.

Wszystko można było zwiedzać za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *