Kawiarnia Kawalerka z bawialnią dla dzieci

Na warszawskiej Woli pojawiło się bardzo przyjemne bistro Kawalerka ze sporym kącikiem dla dzieci. W kawiarni można wypić dobrą kawkę czy herbatę, zjeść pyszne śniadanko i różne ciacha, a w tym czasie dziecko może pobawić się w bawialni. Nawet dziecko może zamówić dla siebie „kawkę”, czyli Babyccino – spienione mleko. Jest fajny wybór dań dla dzieci i dorosłych. Jedzenie jest smaczne i nie czeka się na nie długo. Obsługa w Kawalerce jest bardzo miła i pomocna.

Do Kawalerki można przyjść popracować, poczytać książkę, odpocząć, pograć w planszówki. Można wpaść ze swoim czworonożnym przyjacielem. Lubimy tam przychodzić i zawsze widzimy tam sporo ludzi w weekendy, czemu nie można się dziwić, bo miejsce jest naprawdę przyjemne.

Kącik dla dzieci jest całkiem spory, jak na kawiarnię. Jest bardzo fajny wybór zabawek, każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Dla starszych są również książeczki. Można wspinać się po grubej linie na górę domku. Z domku można zjechać na zjeżdżalni. W bawialni jest nawet mata do leżenia dla małych bobasków. Zabawki są czyste, zachowane w bardzo dobrym stanie. Nasze dziecko lubi tam przychodzić i bawić się.

Daj znać w komentarzu, jeżeli znasz podobne miejsca z kącikiem dla dzieci i dobrym jedzeniem warte odwiedzenia.

Adres:

ul. Juliana Konstantego Ordona 5E

01-237 Warszawa

instagram: https://www.instagram.com/kawalerka.bistro/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *